Blog

Ponowne otwarcie wystawy „Autostrada Dźwięku”

„Autostrada Dźwięku” znowu otwarta dla zwiedzających! 1 października odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy w Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Konarskiego 22B. Zapraszamy serdecznie! Więcej informacji o wystawie na stronie: „Autostrada Dźwięku”

Witamy nowego partnera!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nowym partnerem projektu Instytut Odkrywania Tajemnic, jest Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej w Gliwicach! Wraz z nowym partnerem pojawiły się nowe możliwości dotyczące zajęć interaktywnych i pokazów. Oprócz fizyki szykujemy zajęcia z chemii i biologii. Już niebawem nowa oferta znajdzie się na naszej stronie.

Hello world!

Witamy serdecznie na naszej nowej stronie! Instytut Odkrywania Tajemnic powraca! Po długiej przerwie, niezależnej od nas 😉 , wracamy z nową ofertą, dającą zupełnie nowe możliwości korzystania z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony – znajdziecie tutaj nie tylko nasza ofertę edukacyjną ale także nowinki naukowe…
Czytaj dalej